پارچه سازه کششی سایبانی

اجرا و ساخت سایبان های متفاوت با مدل های گوناگون که بتواند سایه ای خنک را ایجاد کند و ابعادی متناسب داشته باشد و همچنین به وسیله ی آن بتوان شهر را تزئین نمود باید زیر نظر یک شرکت متخصص و نیروهای حرفه ای صورت بگیرد.

انجام چنین پروژه هایی معمولا در محل تجمع ها و سازه کششی پارک ها و پیاده روها بسیار رایج شده است.

با توجه به این که برای سازه های کششی از روکش پارچه ای استفاده می شود بنابراین به خاطر کششی بودن حالت آن از روش های ساده تری برای تمیز کردن آن برخودار هستید.

موادی که برای لایه پارچه سازه کششی استفاده می شود دارای خاصیت آنتی باکتریال می باشند و به همین دلیل هیچگونه قارچ یا میکروب یا باکتری بر روی سطح آن باقی نخواهد ماند. پس این مدل از پارچه ها مناسب ترین پارچه هایی هستند که می توان از آن ها برای پوشش استخرها و سایبان های مختلف استفاده کرد.

در بعضی از کشورها در سطح دنیا، سازه های کششی به عنوان سایبان برقی مورد استفاده قرار میگیرند که این سازه های کششی می تواند به عنوان سازه های کششی سقف و سازه کششی دکوراتیو شهری استفاده شود که به منظور ایجاد سایه ای گسترده و برای ساختن فضایی زیبا و چشم نواز مورد استفاده قرار میگیرد.

سازه های پارچه ای با توجه به این که دارای وزن سبکی هستند و سرعت اجرای آن در پروژه های سازه کششی بالا می باشد بنابراین مناسب ترین گزینه برای اجرای سایبان فضا می باشند.

دلایل استفاده از پارچه سازه کششی سایبانی

ظاهری سبک و فضایی
قابلیت نور دهی
هزینه کم اجرا

چگونه می توان اقدام به شروع پروژه های سازه های کششی کرد و فرآیند آن به چه صورت انجام خواهد شد؟

در صورتی که می خواهید در رابطه با این موضوع اطلاعات لازم و کافی را به دست آورید می توانید با کارشناسان ما و با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمائید.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست