اجرا و نصب پوشش سازه ی پارچه ای

شرح پروژه

اجرا و نصب پوشش سازه ی پارچه ای توسط گروه تخصصی امیرکبیر امکان پذیر می باشد. بعضی از سازه های پارچه ای به صورت قوس دار و بعضی دیگر به صورت تخت می باشند. جنس پارچه های استفاده شده در پروژه از اهمیت بالایی برخوردار است و باید کیفیت و دوام آن نیز بالا باشد.

گروه تخصص امیر کبیر با داشتن تجارب لازم و کافی در خصوص نصب و اجرای پوشش سقفی سازه ها توانسته است موفق به عقد قرارداد برای اجرای سقف چادری پروژه های مختلفی شود. پس از بستن قرداد و آنگاه پس از پایان عملیات دوخت ( جوش پارچه) و اتصال سازه ها به یکدیگر براساس نقشه، عملیات نصب پوشش پارچه ای آغاز می گردد.

برای ساخت و اجرای پوشش سقفی سازه های چادری از قطعات مختلفی استفاده می شود که این قطعات پارچه به یکدیگر جوش خواهند خورد. پارچه های استفاده شده در سقف دارای الیاف خاصی با پوشش pvc هستند که این پارچه ها در صورتی که در حالت کششی قرار بگیرند مقاومت بالایی از خود نشان خواهند داد.

در صورتی که وزن پارچه ی به کار برده شده در سقف بالا باشد دوام و پایداری سازه بالاتر خواهد رفت و آنگاه تحمل نیرو و مقاومت پارچه هم بیشتر خواهد شد البته نکته ای که قابل ذکر است آن است که پارچه های سنگین بیشتر برای محوطه های بزرگ مانند سقف استادیوم ها به کار برده می شود.

مجری و طراح سازه های چادری
جنس پارچه های سازه ی پارچه ای
فهرست