جنس پارچه های سازه ی پارچه ای

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. سازه های پارجه ای
  4. chevron_right
  5. جنس پارچه های سازه ی پارچه ای

شرح پروژه

یکی از بزرگ ترین افتخارات ما در طی مراحل طراحی، مهندسی و ساخت سقف های پارچه ای و سازه های پارچه ای در این است که چنین پروژه هایی در ایران و زیر نظر متخصصین مجرب ایرانی صورت میگیرد.

یکی از مهم ترین نکاتی که در طی اجرای پروژه سازه های پارچه ای در نظر گرفته می شود، آن است که حداکثر میزان پوشش را برای آن محیط ایجاد نماید و همچنین از لحاظ طراحی کاملا چشم نواز باشد و زیبایی لازم را داشته باشد و باعث زیباتر شدن آن محیط گردد.

کاملا واضح است که گروه تخصصی امیرکبیر، حرفه ای ترین و مدرن ترین کارها را به مشتریان خود ارائه خواهد داد. پارچه هایی که برای سازه های پارچه ای مورد استفاده قرار میگیرد جزء مقاوم ترین و از لحاظ وزنی سنگین ترین پارچه هایی می باشند که در برابر هرگونه آسیبی مقاوم می باشند و مشخصات منحصر به فرد آن موجب شده است تا به عنوان اصلی ترین متریال در سازه های پارچه ای مورد استفاده قرار بگیرد.

البته این نکته هم قابل ذکر است سازه هایی که در آن از پارچه های سبک استفاده می شود به نسبت دیگر مصالحی که بیشتر از آن استفاده می شود، توانایی باربری بیشتری دارند و همچنین تحمل بالایی در برابر باد و باران و برف دارند.

اجرا و نصب پوشش سازه ی پارچه ای
فهرست